AMC100-FDK48
AMC100-FDK48
● תוכנן במיוחד לניהול אספקת החשמל של שרת במרכז הנתונים
● עקוב אחר המתח 48 של שקע A פלוס B DC
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
שלח החקירה
  • תיאור
    מֵידָע
    מאפיין
    1) תקשורת:RS485/Modbus-Rtu
    2) ריבוי מעגלים:מעגל 48
    3) דירוג U ואני:U: AC 220V/380V I:5A
    פוּנקצִיָה
    ·48 זיהוי מצב מתג
    ·1 תקשורת RS485
    product-345-345
    הַתקָנָה
    DIN 35 מ"מ
    מימד (L*W*H):
    product-345-345
    מראה
    product-1-1
    product-1-1
    תִיוּל
    image014
    image015
    image017
    פָּרָמֶטֶר
    מערכת הפצה
    זֶרֶם יָשָׁר
    מתח אוטובוס
    מתח מדורג
    48VDC,240VDC,336VDC
    טווח מדידה
    ±20 אחוז
    להעמיס יותר מדי
    מתח מיידי 2 פעמים בשנייה
    מעגל נכנס נוכחי
    מדורג
    5V (חיישן אולם, צריך ספק כוח חיצוני ±12V או ±15V)
    להעמיס יותר מדי
    משך הזמן הוא 1.2 פעמים, מיידי 10 פעמים בשנייה
    סביבה
    גוֹבַה
    פחות או שווה ל-2500 מטר
    טֶמפֶּרָטוּרָה
    לחות
    לחות יחסית פחות או שווה ל-93 אחוזים
    הַתקָנָה
    שיטת DIN35mm התקנת מסילה או פלטה תחתונה
    ספק כוח עזר
    מופעל על ידי AMC100-ZD; ספק כוח DC 12-24V בעת שימוש
    לבד
    עמידות בידוד
    התנגדות הבידוד בין כל המסופים והחלקים המוליכים במעטפת חייבת להיות לפחות 100MΩ